Адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660

PDF
PDF
6.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка ZURN
Модел sb vorsatz zu claas v660
Тип адаптер за жетва на сончоглед
Година на производство 2021
Локација Германија Hamburg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 46618-CJK8SYS
Опис
Ширина на опфаќање 7 м
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660

Германски
Sonnenblumenschneidwerk
________
Little used sunflower attachment Zürn with shuttle;Suitable for Claas SW V660;Machine belongs and is with the customer.;Viewing by appointment only: +43(0)-X-664-X-393-X-7055
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови AMTECO S750 23.500 € Адаптер за жетва на сончоглед 2022 7.5 м Германија
Нови Capello Helianthus 7500 цена на барање Адаптер за жетва на сончоглед 2023 7.5 м Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы