Нови адаптер за жетва на сончоглед SOLMAX STEEL 2020

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/15
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка SOLMAX STEEL
Модел 2020
Тип адаптер за жетва на сончоглед
Година на производство 07/2020
Прва регистрација 2014-07-07
Локација Турција Konya
Датум на објавување авг 10, 2022
Agriline ID NK23033
Опис
Ширина на опфаќање 3 м
Број на редови 6
Простор помеѓу редови 70 мм
Работна брзина 7 км/ч
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја зелен
Дополнителни информации
Англиски
SOLMAX STEEL AGCO SUNFLOWER HARVESTING HEAD
70-75CM INTERROW DISTANCE
MAXIMUM SPEED AND PERFORMANCE
SUNFLOWER HEAD
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови адаптер за жетва на сончоглед ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за жетва на сончоглед 01/2022 690 м Турција, Karatay/Konya
нови адаптер за жетва на сончоглед ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за жетва на сончоглед 01/2022 6 Турција, Karatay/Konya
адаптер за жетва на сончоглед ZAFFRANI 940N ZAFFRANI 940N цена на барање Адаптер за жетва на сончоглед 2020 9.4 м Украина, Киев