Огласот Адаптер за жетва на сончоглед NARDI 940 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
адаптер за жетва на сончоглед NARDI 940
Продадено
1/4
Марка NARDI
Модел 940
Тип адаптер за жетва на сончоглед
Година на производство 01/2017
Прва регистрација 2017-01-02
Работни часови 500 м/ч
Нето тежина 2.5 кг
Локација Украина Нова Водолага
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID DE29886
Опис
Ширина на опфаќање 9.4 м
Број на редови 15
Простор помеѓу редови 20 мм
Капацитет 5 т/ч
Работна брзина 12 км/ч
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 2355788
Боја црвен, металик
Дополнителни информации
Руски
Жатка нарди 9.40 под джон дир с небольшой наработкой!!!!
Адаптери за жетва на сончоглед NARDI
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се