AGRO TİGER / ELİBOL
AGRO TİGER / ELİBOL
Во продажба: 20 огласа
4 години на Agriline
63 години на пазарот
Адресата е проверена
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 20 огласа
4 години на Agriline
63 години на пазарот

Нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024

PDF
нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024
нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024
нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024 слика 2
нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024 слика 3
нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024 слика 4
нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024 слика 5
нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024 слика 6
нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024 слика 7
нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024 слика 8
нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024 слика 9
нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Elibol
Модел 2024
Тип адаптер за жетва на сончоглед
Година на производство 01/2024
Прва регистрација 2024-01
Локација Турција Karatay/Konya
Датум на објавување 29.2.2024
Agriline ID UR28069
Опис
Ширина на опфаќање 960 м
Работна брзина 10 км/ч
Состојба
Состојба нов

Дополнителни информации — Нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol 2024

Турски
ELİBOL & AGRO TİGER INDEPENCE ROW SUNFLOWER HEADER ( WİTH CHOPPER OPTİONS )
FREESUN
4.80 - 5.50 - 6.9 - 8.2 - 9.6 M
покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови Elibol 2024 цена на барање Адаптер за жетва на сончоглед 01/2024 690 м Турција, Karatay/Konya
Нови Elibol 2024 цена на барање Адаптер за жетва на сончоглед 01/2024 6 Турција, Karatay/Konya