AGRO TİGER / ELİBOL
AGRO TİGER / ELİBOL
Во продажба: 17 огласа
2 години на Agriline
62 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 17 огласа
2 години на Agriline
62 години на пазарот

Нови адаптер за жетва на сончоглед ELİBOL 2022

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/21
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка ELİBOL
Модел 2022
Тип адаптер за жетва на сончоглед
Година на производство 01/2022
Прва регистрација 2022-01-10
Нето тежина 2000 кг
Локација Турција Karatay/Konya
Датум на објавување авг 12, 2022
Agriline ID XY19782
Опис
Број на редови 6
Простор помеѓу редови 70 мм
Работна брзина 10 км/ч
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја жолт, металик
Дополнителни информации
Турски
ELİBOL & AGRO TİGER SUNFLOWER HEADER
6 ROW ( WİTH CHOPPER )
6 ROW FOLDABLE ( WİTH CHOPPER )
8 ROW ( WİTH CHOPPER )
8 ROW FOLDABLE ( WİTH CHOPPER )
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови адаптер за жетва на сончоглед ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за жетва на сончоглед 01/2022 690 м Турција, Karatay/Konya
нови адаптер за жетва на сончоглед ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 28.000 € Адаптер за жетва на сончоглед 01/2022 960 м Турција, Karatay/Konya