Огласот Адаптер за жетва на сончоглед Dominoni G912 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
адаптер за жетва на сончоглед Dominoni GF620 Dominoni GF620 10.600 € Адаптер за жетва на сончоглед 05/2011 6.4 м Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
адаптер за жетва на сончоглед Capello Helianthus 7500 Capello Helianthus 7500 20.000 € Адаптер за жетва на сончоглед 2016 7.5 м Украина, Здолбунов с. Здовбиця
адаптер за жетва на сончоглед Ziegler Ziegler 20.000 US$ Адаптер за жетва на сончоглед 2017 8 Украина, Bila Tserkva
адаптер за жетва на сончоглед Rostselmash Falcon 5600 Rostselmash Falcon 5600 8.000 US$ Адаптер за жетва на сончоглед 2011 5.6 м Украина, смт.Володарка
адаптер за жетва на сончоглед Zaffrani Bicchi BSF 740 Zaffrani Bicchi BSF 740 20.000 US$ Адаптер за жетва на сончоглед 04/2008 7.4 м Украина, Солонянський район c.Надіївка
адаптер за жетва на сончоглед Dominoni G912
Продадено
адаптер за жетва на сончоглед Dominoni G912
адаптер за жетва на сончоглед Dominoni G912 слика 2
адаптер за жетва на сончоглед Dominoni G912 слика 3
адаптер за жетва на сончоглед Dominoni G912 слика 4
1/4
Марка Dominoni
Модел G912
Тип адаптер за жетва на сончоглед
Година на производство 2013
Локација Украина Матвіїха
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID WW36291
Опис
Ширина на опфаќање 8.5 м
Број на редови 12
Простор помеѓу редови 700 мм
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Адаптер за жетва на сончоглед Dominoni G912

Украински
Один власник. Гарний стан, готова до роботи. Питання по телефону.
Адаптери за жетва на сончоглед Dominoni
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се