Нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER

PDF
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 2
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 3
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 4
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 5
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 6
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 7
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 10
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 11
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 12
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 13
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 14
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 15
нови адаптер за пченка SOLMAX STEEL CORN HEADER слика 16
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/16
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка SOLMAX STEEL
Модел CORN HEADER
Тип адаптер за пченка
Година на производство 07/2020
Прва регистрација 2014-07-07
Локација Турција Konya
Датум на објавување денеска
Agriline ID XK23033
Опис
Ширина на опфаќање 2 м
Број на редови 2
Простор помеѓу редови 70 мм
Работна брзина 13 км/ч
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Англиски
SOLMAX STEEL AGCO CORN HARVESTING HEADS
CORN PLATFORM HEADERS FOR COMBINE HARVESTER
MAXIMUM SPEED AND PERFORMANCE
THE FASTES HEADER OF MARKET
SPECIAL DESIGNED GEARBOXES
LESS FUEL CONSUPTION MORE WORK
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови адаптер за пченка ELİBOL 2023 Нови ELİBOL 2023 цена на барање Адаптер за пченка 12/2022 5 Турција, Karatay/Konya
нови адаптер за пченка ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за пченка 01/2022 4 Турција, Karatay/Konya
нови адаптер за пченка ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за пченка 01/2022 8 Турција, Karatay/Konya
нови адаптер за пченка ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за пченка 01/2022 6 Турција, Karatay/Konya
нови адаптер за пченка AKTURK Нови AKTURK цена на барање Адаптер за пченка 05/2021 4.3 м Турција