Адаптер за пченка KEMPER 360

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
15.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка KEMPER
Модел 360
Тип адаптер за пченка
Година на производство 2008
Прва регистрација 2008-01-01
Локација Франција Pencran
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот YnRM+Er6aSeBJ39H
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN KM0360X111067
Дополнителни информации
Француски
Serial Number: KM0360X111067
Commentaire : bec 8 Rangs pour John Deere série 7000
Possibilité de transport : France & Etranger
Notes: head with 8 ranks for John Deere 7000 series
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
адаптер за пченка KEMPER 360 KEMPER 360 24.900 € Адаптер за пченка 2008 Германија, Töging
адаптер за пченка KEMPER 360 KEMPER 360 цена на барање Адаптер за пченка 2008 Белгија, Lichtervelde
адаптер за пченка KEMPER 360 KEMPER 360 25.000 € Адаптер за пченка 2008 Холандија, Lieshout
адаптер за пченка KEMPER 460 CL KEMPER 460 CL 33.900 € Адаптер за пченка 2007-08-08 8 Германија, Kunde
адаптер за пченка KEMPER CHAMPION 375 KEMPER CHAMPION 375 16.900 € Адаптер за пченка 2006 Германија, Bockel - Gyhum
адаптер за пченка KEMPER 360 KEMPER 360 19.500 € Адаптер за пченка 2011 8 Германија, Rietberg