Адаптер за пченка John Deere 892 8/70 с сечкарем ( производства Италия)

PDF
PDF
20.000 US$
≈ 18.780 €
Контактирајте го продавачот
Марка John Deere
Модел 892 8/70 с сечкарем ( производства Италия)
Тип адаптер за пченка
Година на производство 2022
Нето тежина 2500 кг
Локација Украина Гнівань
Датум на објавување сеп 18, 2023
Agriline ID AW30845
Опис
Број на редови 8
Простор помеѓу редови 700 мм
Работна брзина 10 км/ч
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен

Дополнителни информации — Адаптер за пченка John Deere 892 8/70 с сечкарем ( производства Италия)

Украински
Продам модифицированную жатку Джон Дир 892 с итальянским измельчителем
Рабочая скорость при уборке 8-10 км/час
Новые карданы
Новые редукторы измельчителя
В наличии. Гнивань
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

John Deere 443 6.500 € Адаптер за пченка 2022 Украина, м. Красноград