Нови адаптер за пченка ELİBOL 2022

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
44.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка ELİBOL
Модел 2022
Тип адаптер за пченка
Година на производство 01/2022
Прва регистрација 2022-01
Локација Турција Karatay/Konya
Датум на објавување мај 06, 2022
Agriline ID PZ28069
Опис
Број на редови 12
Простор помеѓу редови 70 мм
Работна брзина 10 км/ч
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Турски
ELİBOL & AGRO TİGER CORN HEADER
4 ROW
5 ROW
6 ROW
6 ROW FOLDABLE
8 ROW
8 ROW FOLDABLE
10 ROW
12 ROW
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови адаптер за пченка ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за пченка 01/2022 4 Турција, Karatay/Konya
нови адаптер за пченка ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за пченка 01/2022 5 Турција, Karatay/Konya
нови адаптер за пченка ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за пченка 01/2022 8 Турција, Karatay/Konya
нови адаптер за пченка ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за пченка 01/2022 6 Турција, Karatay/Konya