AGRO TİGER / ELİBOL
AGRO TİGER / ELİBOL
Во продажба: 17 огласа
2 години на Agriline
62 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 17 огласа
2 години на Agriline
62 години на пазарот

Нови адаптер за пченка ELİBOL 2022

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/30
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка ELİBOL
Модел 2022
Тип адаптер за пченка
Година на производство 01/2022
Прва регистрација 2022-01-30
Нето тежина 2200 кг
Локација Турција Karatay/Konya
Датум на објавување јун 27, 2022
Agriline ID DR19782
Опис
Број на редови 6
Простор помеѓу редови 70 мм
Работна брзина 10 км/ч
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја зелен
Дополнителни информации
Турски
ELİBOL & AGRO TİGER CORN HEADER
4 ROW
5 ROW
6 ROW
6 ROW FOLDABLE
8 ROW
8 ROW FOLDABLE
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови адаптер за пченка ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за пченка 01/2022 4 Турција, Karatay/Konya
нови адаптер за пченка ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за пченка 01/2022 5 Турција, Karatay/Konya
нови адаптер за пченка ELİBOL 2022 Нови ELİBOL 2022 цена на барање Адаптер за пченка 01/2022 8 Турција, Karatay/Konya