Адаптер за пченка CRESSONI 345M10

PDF
адаптер за пченка CRESSONI 345M10
1/1
PDF
40.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка CRESSONI
Модел 345M10
Тип адаптер за пченка
Година на производство 2014
Локација Белгија Gistel
Датум на објавување авг 04, 2022
Agriline ID QY29230
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Sn : 1075042514
10 rancs repliable
75cm écartement
3m50 exterieur sur route
broyeur de tiges
vis mais versée
покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
адаптер за пченка KEMPER KEMPER цена на барање Адаптер за пченка 2012 Белгија, Lichtervelde
адаптер за пченка KEMPER 375 plus KEMPER 375 plus 38.900 € Адаптер за пченка 2014-08-08 Германија, Kunde
адаптер за пченка CLAAS Orbis 750 AC CLAAS Orbis 750 AC 36.900 € Адаптер за пченка 2015-08-08 Германија, Kunde