Адаптер за пченка CLAAS Conspeed 8-75 FC Lexion

PDF
PDF
28.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка CLAAS
Тип адаптер за пченка
Година на производство 2012
Локација Германија Jacobsdorf
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID PJ31265
Опис
Број на редови 8
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен

Дополнителни информации — Адаптер за пченка CLAAS Conspeed 8-75 FC Lexion

Германски
Type: Maize header
Arbeitsbreite: 6
Underfloor chopper
hydraulic transport fold-up system
Ausrüstung
MA_A02 0100 Maispflücker Conspeed 8-75FC Lexion
MA_B05 0020 Lagermaisschnecken
links und rechts
MA_B07 0040 Stoppelknicker
MA_B07 0080 Gegenschneide-Kit
MA_B07 0090 Kettenrad zur Drehzahlanpassung der Einzugsschnecke
MA_M04 0060 Gelenkwelle für LEXION 770/760/670/660/650/640 und TUCAN
MA_R05 0060 AUTOPILOT
digital
MA_R07 0010 Beleuchtung für klappbare Vorsätze
MA_R07 0040 Beleuchtung
pflückerseitig (inklusive Schutzleisten)
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

адаптер за пченка CLAAS Orbis 750 AC CLAAS Orbis 750 AC 32.900 € Адаптер за пченка 2012 Германија, Töging
адаптер за пченка CLAAS ORBIS 750 AC PRO CLAAS ORBIS 750 AC PRO 26.500 € Адаптер за пченка 2011 7.5 м Германија, 21702 Ahlerstedt
адаптер за пченка CLAAS Orbis 750 CLAAS Orbis 750 29.800 € Адаптер за пченка 2015 7.5 м Германија, Bockel - Gyhum