Филтри -

Преси за роло бали

Резултати од пребарување: 681 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

681 огласа: Преси за роло бали

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.737 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rydzyna
Контактирајте го продавачот
14.450 €
Година 2014 Километража 35300 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Spelle
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
11.687 € Без ДДВ
Работни часови/бали 4698
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rydzyna, Wielkopolskie
нови преса за роло бали KRONE Comprima F 125 нови преса за роло бали KRONE Comprima F 125 нови преса за роло бали KRONE Comprima F 125
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харків
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
23.470 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok-Zaścianki
Контактирајте го продавачот
9.388 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Płock
преса за роло бали McHale Fusion 2
1
Контактирајте го продавачот
26.000 € PLN 122.000 PLN
Година 2010 Километража 5000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Poznań
нови преса за роло бали KRONE Comprima F125 XC  Акция!!! нови преса за роло бали KRONE Comprima F125 XC  Акция!!!
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дијаметар на бала 1 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 2.15 м
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Година 2016 Километража 305 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
23.440 € PLN 110.000 PLN
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Boleszkowice
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
21.310 € PLN 100.000 PLN
Година 2021 Километража 900 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
преса за роло бали JOHN DEERE 450M
1
Контактирајте го продавачот
31.120 € PLN 146.000 PLN
Година 2018 Километража 5000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Toruń
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łuków
Контактирајте го продавачот
2.664 € PLN 12.500 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Łuków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Linköping
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Година 01/2002 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Grashoek
EPIC AUCTIONS B.V.
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Louny
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Heå˜Manå®V MäšStec
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 681 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се