Филтри -

Преси за четвртасти бали

Резултати од пребарување: 842 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

842 огласа: Преси за четвртасти бали

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.550 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 2.15 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
преса за четвртасти бали Krone big pack 870 hdp xc
1
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.159 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Ширина на бала 1170 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
преса за четвртасти бали Maschio entry 120 преса за четвртасти бали Maschio entry 120 преса за четвртасти бали Maschio entry 120
3
Контактирајте го продавачот
19.243 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на бала 1200 мм Висина на бала 700 мм Максимална должина на бала 2350 мм Работни часови/бали 11000 Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.138 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.138 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на бала 460 мм Висина на бала 360 мм Максимална должина на бала 1200 мм Работна брзина 7 км/ч
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Heimdal
Контактирајте го продавачот
67.500 €
Ширина на бала 70 мм
Година 2013 Километража 585 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови преса за четвртасти бали Fendt 1290 S Pro Cut Neumaschine
1
Контактирајте го продавачот
127.500 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
аукција 17,59 € SEK 200 SEK
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
нови преса за четвртасти бали Coccinella
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција, Sandıklı / Afyonkarahisar
преса за четвртасти бали John Deere c461r
1
Контактирајте го продавачот
97.000 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
преса за четвртасти бали New Holland 935 преса за четвртасти бали New Holland 935
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
107.500 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 842 огласа
Прикажи
Претплати се