Филтри -

Подривачи

Резултати од пребарување: 443 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

443 огласа: Подривачи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Година 2016 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2018 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Романија, Harsova
подривач AGRISEM Cultiplow Platinum HD подривач AGRISEM Cultiplow Platinum HD
2
Контактирајте го продавачот
19.459 €
Година Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови подривач Kadioglu KDM600 нови подривач Kadioglu KDM600 нови подривач Kadioglu KDM600
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.450 € Без ДДВ
Година 2021 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
нови подривач Adrimak TTC5 нови подривач Adrimak TTC5 нови подривач Adrimak TTC5
3
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 550 мм
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
20.500 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка 550 мм
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
подривач BEDNAR TERRALAND TN 4000 M7R 7 стійок 4 м, гарний стан подривач BEDNAR TERRALAND TN 4000 M7R 7 стійок 4 м, гарний стан подривач BEDNAR TERRALAND TN 4000 M7R 7 стійок 4 м, гарний стан
3
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 11.890 €
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2020 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 550 мм
Украина
Контактирајте го продавачот
9.009 € UAH 359.000 UAH
Година 2022 Ширина на опфаќање 3.05 м Длабочина на обработка
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.504 €
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Київ
нови подривач GASPARDO Artiglio 300/7. Акция!!! нови подривач GASPARDO Artiglio 300/7. Акция!!!
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Киев
нови подривач GASPARDO  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!! нови подривач GASPARDO  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!! нови подривач GASPARDO  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!!
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 650 мм
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 650 мм
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 650 мм
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.2 м Длабочина на обработка 500 мм
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Турција
Контактирајте го продавачот
22.900 US$ EUR ≈ 21.280 €
Потребна сила на трактор 400 кс
Година Ширина на опфаќање 5.3 м Длабочина на обработка 450 мм
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.660 €
Потребна сила на трактор 380 кс
Година 2014 Ширина на опфаќање 5.6 м Длабочина на обработка 400 мм
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.440 €
Потребна сила на трактор 300 кс
Година Ширина на опфаќање 4.8 м Длабочина на обработка
Украина, Августівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 443 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се