Филтри -

Плугови KUHN

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

56 огласа: Плугови KUHN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Година 1998 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Франција, Fr-53640 Le Horps
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Година 2020 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.722 €
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
19.963 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Данска, Dk-9700 Brønderslev
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Година 1998 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Година 1998 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.200 € Без ДДВ
Година 2018 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
15.042 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.782 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Година 2018 Ширина на опфаќање 2 м Број на куќишта
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
плуг KUHN mm 1134 h 7090 плуг KUHN mm 1134 h 7090
2
Контактирајте го продавачот
15.200 €
Година 2020 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 102.000 €
Година 03/2014 Ширина на опфаќање Број на куќишта 9
Белорусија, Минская область
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Година 2018 Ширина на опфаќање 2 м Број на куќишта
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
14.522 €
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
14.522 €
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Година 2018 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
1.320 € Без ДДВ
Година 2017 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
18.750 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
10.531 €
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
плуг KUHN vari-master 150 nsh 5 schar плуг KUHN vari-master 150 nsh 5 schar плуг KUHN vari-master 150 nsh 5 schar
3
Контактирајте го продавачот
8.824 €
Година 2001 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта
Германија, De-21439 Marxen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се