Филтри -

Плугови

Резултати од пребарување: 543 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

543 огласа: Плугови

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Година 07/2005 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта 5
Литванија, Degučių k.
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Година 2021 Ширина на опфаќање 250 м Број на куќишта
Полска, Jedwabne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.400 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.890 €
Година 01/2002 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.577 €
Година 01/2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина
Контактирајте го продавачот
BOMET
4 ч.
цена на барање
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2016 Ширина на опфаќање 0.35 м Број на куќишта 4
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 22 кс
Година 2016 Ширина на опфаќање 0.25 м Број на куќишта 2
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2016 Ширина на опфаќање 0.35 м Број на куќишта 5
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
BOMET
4 ч.
цена на барање
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година Ширина на опфаќање 1.2 м Број на куќишта 4
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 2005 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.798 €
Година 2015 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.750 €
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.202 € GBP 3.750 GBP
Година 1999 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Обединето Кралство, SLINGSBY
плуг NAUD
1
Контактирајте го продавачот
NAUD
23 ч.
1.166 € UAH 49.900 UAH
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
11.325 €
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.810 €
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
плуг KVERNELAND 4 (2+1+)
1
Контактирајте го продавачот
1.166 € UAH 49.900 UAH
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Київ
плуг GREGOIRE BESSON 4 ( 2+1+)
1
Контактирајте го продавачот
1.166 € UAH 49.900 UAH
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
ПС-5
25 ч.
2.501 € BYN 6.900 BYN
Година 2005 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Белорусија, Брест, Брестская Обл
плуг KVERNELAND LD 100-200 плуг KVERNELAND LD 100-200 плуг KVERNELAND LD 100-200
3
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Година 2020 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Романија, Harsova
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 543 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се