Филтри -

Опреми за сено

Резултати од пребарување: 5032 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5032 огласа: Опреми за сено

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.756 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3.46 м
Германија, Obertraubling
ротациона косачка Krone EASYCUT R 360
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година 2019 Тип Тип
Германија, Königslutter
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.038 € PLN 8.850 PLN
Ротациона косачка
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Ротациона косачка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-54636 Rittersdorf
сенопревртувач Krone SWADRO TC 760
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сенопревртувач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Königslutter
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година Километража Ширина на опфаќање
Финска, Lappeenranta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3.05 м
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Преса за роло бали
Година 2004 Километража 50500 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
15.550 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
48.300 € Без ДДВ
Авто-вчитување на приколка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
ротациона косачка Pöttinger EUROCAT 316 F CLASSIC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3.05 м
Германија, Königslutter
Контактирајте го продавачот
9.440 € PLN 41.000 PLN
Сегментна косилка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Косачка со климатик
Година 2018 Километража 348 м/ч Ширина на опфаќање 9.18 м
Германија, Meschede
Контактирајте го продавачот
18.487 €
Лентест собирач на сено
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 12.5 м
Германија, Westerstede
Контактирајте го продавачот
14.500 € Со вклучен ДДВ
Ротациона косачка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Преса за роло бали
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Украина, Kyiv
авто-вчитување на приколка Bergmann HTW 45 авто-вчитување на приколка Bergmann HTW 45 авто-вчитување на приколка Bergmann HTW 45
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Авто-вчитување на приколка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Rzeszów
нови косачка со климатик Weidemann 4080 LPT нови косачка со климатик Weidemann 4080 LPT нови косачка со климатик Weidemann 4080 LPT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косачка со климатик
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
4.300 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2009 Тип Тип
Германија, Bamberg
нови преса за роло бали Krone Comprima F125 XC  Акция!!! нови преса за роло бали Krone Comprima F125 XC  Акция!!!
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година Километража Ширина на опфаќање 2.15 м
Украина, Kyiv
нови гребло Krone KW !!Акция!!!
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гребло
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови косачка со климатик Krone Easycut 3210 CRi нови косачка со климатик Krone Easycut 3210 CRi
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косачка со климатик
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Преса за четвртасти бали
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 2.15 м
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5032 огласа
Прикажи
Претплати се