Филтри -

Опреми за наводнување и напојување

Резултати од пребарување: 1854 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1854 огласа: Опреми за наводнување и напојување, системи за наводнување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
влечена прскалка LVIVAGROMASHPROEKT опш
1
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.351 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3500 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2014 Километража Капацитет
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.410 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 27 м Работна брзина 16 км/ч
Година 2006 Километража 5800 м/ч Капацитет 300 ха/час
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.640 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 4500 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 20 км/ч
Година 2008 Километража Капацитет
Украина, Lutsk
влечена прскалка BRANDT QF 1500 влечена прскалка BRANDT QF 1500 влечена прскалка BRANDT QF 1500
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 27.4 м Работна брзина 10 км/ч
Година 02/2006 Километража Капацитет 10 ха/час
Украина, Bakhmach
Контактирајте го продавачот
152,10 € PLN 659 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Капацитет
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Влечена прскалка
Година Километража Капацитет
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
88.400 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3400 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2023 Километража Капацитет
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
260.000 US$ EUR ≈ 241.300 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 30 м Работна брзина 32 км/ч
Година 2019 Километража 2200 м/ч Капацитет
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
2.522 € UAH 101.000 UAH
Влечена прскалка
Година 2023 Километража Капацитет
Украина
Контактирајте го продавачот
аукција 67,06 € DKK 500 DKK
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Капацитет
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 2400 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2014 Километража Капацитет
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 5300 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2005 Километража Капацитет
Украина
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3300 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2023 Километража Капацитет
Украина, Lutsk
самоодна прскалка Bargarm IRIS 2200
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Самоодна прскалка
Година 2012 Километража Капацитет
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
25.340 € BYN 90.000 BYN
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 8000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2014 Километража Капацитет
Белорусија, Venzovets
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Систем за наводнување
Година 1999 Километража Капацитет
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2012 Километража 3537 м/ч Капацитет
Украина, Безуглівка
влечена прскалка John Deere 732
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2014 Километража Капацитет
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2018 Километража 2766 м/ч Капацитет
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3500 л Ширина на опфаќање 32 м Работна брзина 14 км/ч
Година 2016 Километража Капацитет
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
аукција 600 € Со вклучен ДДВ
Систем за наводнување
Година Километража Капацитет
Франција
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Самоодна прскалка
Година 2019 Километража 5400 м/ч Капацитет
Литванија
Контактирајте го продавачот
155.000 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 25 м
Година 2022 Километража Капацитет
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
155.000 US$ EUR ≈ 143.800 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3800 л
Година 2012 Километража 4000 м/ч Капацитет
Украина
Контактирајте го продавачот
180.000 US$ EUR ≈ 167.000 €
Самоодна прскалка
Година 2013 Километража 2700 м/ч Капацитет
Украина, Zvenyhorodka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1854 огласа
Прикажи
Претплати се