Филтри -

Машини за сеење и садење

Резултати од пребарување: 2647 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2647 огласа: Машини за сеење и садење

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.700 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 6
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Франција, Fr-53640 Le Horps
Контактирајте го продавачот
43.578 €
Рачна сеалка
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбинирана сеалка Kuhn hr 3020 + sitera 3030 комбинирана сеалка Kuhn hr 3020 + sitera 3030 комбинирана сеалка Kuhn hr 3020 + sitera 3030
3
Контактирајте го продавачот
39.584 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 24
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
80.832 €
Пневматска сеалка
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
130.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 24 мм Капацитет на резервоар 3600 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
90.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 24 мм Капацитет на резервоар 3400 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
145.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 12 Маркер маркер
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 9 Простор помеѓу редови 21 мм Капацитет на резервоар 3600 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Механичка сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
19.900 US$ EUR ≈ 18.210 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 31 Простор помеѓу редови 350 мм Капацитет 14 ха/час Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2010 Длабочина на сеење 70 мм Ширина на опфаќање 11 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
2.990 € Без ДДВ
Обработувач на семе
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Словачка, Giraltovce
Контактирајте го продавачот
6.302 €
Комбинирана сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Saulheim
Контактирајте го продавачот
77.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Капацитет на резервоар 4000 л Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
52.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
165.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 160 мм Капацитет 6 ха/час Капацитет на резервоар 2000 л Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 160 кс
Година Длабочина на сеење 60 мм Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 170 мм Капацитет 4 ха/час Капацитет на резервоар 1400 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Длабочина на сеење 50 мм Ширина на опфаќање 4.2 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Капацитет на резервоар 5000 л
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 160 мм Капацитет 5 ха/час Капацитет на резервоар 2000 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2022 Длабочина на сеење 60 мм Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
механичка прецизна сеалка Monosem 6R механичка прецизна сеалка Monosem 6R механичка прецизна сеалка Monosem 6R
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Механичка прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Mijnsheerenland
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2647 огласа
Прикажи
Претплати се