Филтри -

Машини за подготовка на почвата за сеидба

Резултати од пребарување: 305 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

305 огласа: Машини за подготовка на почвата за сеидба

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 20 мм
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка 150 мм
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка 20 мм
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.900 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2018 Ширина на опфаќање 6.6 м Длабочина на обработка
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Чаусове Друге
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година 2017 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Романија, Harsova
машина за подготовка на почвата за сеидба Väderstad 6 машина за подготовка на почвата за сеидба Väderstad 6 машина за подготовка на почвата за сеидба Väderstad 6
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Година 2015 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Романија, Harsova
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Kultivuojamasis užpildas 4.2 m / Művelő sóder 4.2 m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Kultivuojamasis užpildas 4.2 m / Művelő sóder 4.2 m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Kultivuojamasis užpildas 4.2 m / Művelő sóder 4.2 m
3
Контактирајте го продавачот
4.246 € PLN 19.500 PLN
Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 29.590 €
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2011 Ширина на опфаќање 10.6 м Длабочина на обработка
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 21.130 €
Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2020 Ширина на опфаќање 9.3 м Длабочина на обработка
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
17.200 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
50.325 €
Година 2020 Ширина на опфаќање 80 м Длабочина на обработка
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
53.009 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 23.010 €
Година 2015 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Тинна
Контактирајте го продавачот
45.990 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
8.217 € BYN 22.000 BYN
Година 2010 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка 60 мм
Белорусија, Новодевятковичи
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Ширина на опфаќање 9.1 м Длабочина на обработка
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
48.010 € BYN 128.600 BYN
Капацитет 4.6 ха/час Потребна сила на трактор 148 кс
Година Ширина на опфаќање 6.5 м Длабочина на обработка 110 мм
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Чехија, Praha 9-Vinoř
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Teeltunit, cultivator, breedte 6 meter. / Művelőegység нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Teeltunit, cultivator, breedte 6 meter. / Művelőegység
2
Контактирајте го продавачот
6.837 € PLN 31.400 PLN
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Kultivacionen agregat 4,2m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Kultivacionen agregat 4,2m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Kultivacionen agregat 4,2m
3
Контактирајте го продавачот
4.246 € PLN 19.500 PLN
Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
4.246 € PLN 19.500 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 305 огласа
Прикажи
Претплати се