Филтри -

Машини за обработка на почвата Винмашпостач

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Винмашпостач: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.863 € UAH 113.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 83 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
7.412 € UAH 292.600 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 20 мм Капацитет 7 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Винница
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се