Филтри -

Машини за обработка на почвата - Узбекистан

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Машини за обработка на почвата - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови култиватор SFOGGIA T20 6F
1
Контактирајте го продавачот
21.480 € UZS 285.000.000 UZS
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
2.298 € UZS 30.500.000 UZS
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови култиватор ЧКН-4
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Потребна сила на трактор 212 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Узбекистан, Tashkent
нови рамнач на земја ПЛ-3.5
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 120 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови запчеста фреза  БО-000
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 0.95 м
Узбекистан, Tashkent
нови култиватор КХУ-4В
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови реверзибилен плуг Lemken  EUROPAL 7 N-100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови мулчер за трактор Metal-Fach Z-022 L160
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 95 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Узбекистан, Tashkent
нови плуг ПН-2-30
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови култиватор ЧКУ-4А
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Узбекистан, Tashkent
нови реверзибилен плуг Lemken  7 PLUS 3/1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови реверзибилен плуг Lemken  7 4+1 N-100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 165 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Узбекистан, Tashkent
нови реверзибилен плуг Lemken  EUROPAL 5 2+1 N-100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови плуг PARS 122
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 0.4 ха/час
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Узбекистан, Tashkent
нови плуг Чирчиксельмаш КБН-0,35
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови плуг Chirchiq Mash Agro ПН-3-30
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 0.4 ха/час Потребна сила на трактор 35 кс Работна брзина 4.68 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови култиватор ЧК-2,4
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови реверзибилен плуг
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Узбекистан, Tashkent
нови мулчер за трактор PERUZZO FOX 1600
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 22 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Узбекистан, Tashkent
нови диск брана Lemken Rubin 9/300 U
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Узбекистан, Tashkent
нови култиватор KARAT 9/300
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Узбекистан, Tashkent
нови плуг ПНЯ 5-35
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.31 м
Узбекистан, Tashkent
нови подривач ГР-270/370
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 120 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.18 м
Узбекистан, Tashkent
нови подривач Almaz STAVR ПГ-5
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 0.53 м
Узбекистан, Tashkent
нови диск брана YTO 1BQX/1BQD/1BZD/1BJX/1BJ/TAY
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се