Филтри -

Машини за обработка на почвата од Унгарија

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

40 огласа: Машини за обработка на почвата од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.585 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
26.200 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
14.750 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
нови подривач NARDI KING нови подривач NARDI KING
2
Контактирајте го продавачот
10.560 € HUF 3.900.000 HUF
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
14.750 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
8.901 € HUF 3.287.000 HUF
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
нови подривач NARDI QUEEN нови подривач NARDI QUEEN нови подривач NARDI QUEEN
3
Контактирајте го продавачот
7.582 € HUF 2.800.000 HUF
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Култиватор
Работна брзина 12 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
14.600 € HUF 5.392.000 HUF
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 320 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
20.310 € HUF 7.500.000 HUF
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4.62 м
Унгарија, Jász-Nagykun-Szolnok Megye, Szolnok
нови реверзибилен плуг NARDI NX 202 E/4T ELS6R 3+1 VÁLTVA FORGATÓ EKE KOMBINÁLT GUMI KERÉKKEL
1
Контактирајте го продавачот
16.790 € HUF 6.200.000 HUF
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Унгарија, Szekszárd
нови реверзибилен плуг NARDI NX 10 E/3TL ELS6R 2+1 FÜGGESZTETT VÁLTVA FORGATÓ EKE
1
Контактирајте го продавачот
9.749 € HUF 3.600.000 HUF
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
13.850 €
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Плуг
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се