Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Украина
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Украина

Резултати од пребарување: 1638 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1638 огласа: Машини за обработка на почвата од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.000 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
5.491 € UAH 235.000 UAH
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кропивницький
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.520 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 310 кс
Година 12/2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Оратів
Контактирајте го продавачот
A.TOM
5 ч.
цена на барање
Машина за компостирање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кременчук
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.170 €
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 380 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
10.900 US$ EUR ≈ 9.966 €
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 330 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Вінниця
култиватор CASE IH Tiger Mate II култиватор CASE IH Tiger Mate II култиватор CASE IH Tiger Mate II
3
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.140 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.230 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Сумы
култиватор DMI Tiger Mate 12метров култиватор DMI Tiger Mate 12метров
2
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 26.970 €
Култиватор
Длабочина на обработка 12 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.143 €
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Капацитет 10 ха/час
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.540 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.290 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
817,80 € UAH 35.000 UAH
Плуг
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
9.699 US$ EUR ≈ 8.868 €
Рото брана
Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2010 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 16.920 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 86.860 €
Култиватор
Длабочина на обработка 30 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Култиватор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Запчеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Подривач
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Володарка
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1638 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се