Филтри -

Машини за обработка на почвата од Турција

Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

181 огласа: Машини за обработка на почвата од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 02/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови рамнач на земја Farmer Ziraat LIGHT LAZER TESVİYE MAKİNESİ 4 MT DÜZ EĞİM нови рамнач на земја Farmer Ziraat LIGHT LAZER TESVİYE MAKİNESİ 4 MT DÜZ EĞİM нови рамнач на земја Farmer Ziraat LIGHT LAZER TESVİYE MAKİNESİ 4 MT DÜZ EĞİM
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.210 € TRY 380.000 TRY
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 05/2022 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
6.255 € TRY 212.000 TRY
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 07/2022 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
8.408 € TRY 285.000 TRY
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
нови рамнач на земја Farmer Ziraat LAZER TESVİYE MAKİNESİ 3,5 MT DÜZ EĞİM нови рамнач на земја Farmer Ziraat LAZER TESVİYE MAKİNESİ 3,5 MT DÜZ EĞİM нови рамнач на земја Farmer Ziraat LAZER TESVİYE MAKİNESİ 3,5 MT DÜZ EĞİM
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.570 € TRY 460.000 TRY
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 85 кс
Година 06/2022 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
нови диск брана Farmer Ziraat SOİL GOBLE 28-56 DÜZ DÜZ нови диск брана Farmer Ziraat SOİL GOBLE 28-56 DÜZ DÜZ нови диск брана Farmer Ziraat SOİL GOBLE 28-56 DÜZ DÜZ
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.432 € TRY 218.000 TRY
Диск брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 03/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
3.245 € TRY 110.000 TRY
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 11/2022 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
нови рамнач на земја Farmer Ziraat LAZER TESVİYE MAKİNESİ 6 MT ÇİFT EĞİM нови рамнач на земја Farmer Ziraat LAZER TESVİYE MAKİNESİ 6 MT ÇİFT EĞİM нови рамнач на земја Farmer Ziraat LAZER TESVİYE MAKİNESİ 6 MT ÇİFT EĞİM
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.260 € TRY 585.000 TRY
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 210 кс
Година 04/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
6.107 € TRY 207.000 TRY
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 11/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
6.638 € TRY 225.000 TRY
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
6.048 € TRY 205.000 TRY
Диск брана
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
6.284 € TRY 213.000 TRY
Диск брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
16.700 € TRY 566.000 TRY
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
8.113 € TRY 275.000 TRY
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 07/2022 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
18.730 € TRY 635.000 TRY
Диск брана
Потребна сила на трактор 230 кс
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
15.490 € TRY 525.000 TRY
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 03/2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
6.196 € TRY 210.000 TRY
Слама култиватор
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
16.670 € TRY 565.000 TRY
Диск брана
Потребна сила на трактор 230 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
12.690 € TRY 430.000 TRY
Диск брана
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.19 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Претплати се