Филтри -

Машини за обработка на почвата од Србија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата од Србија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Lemken Gigant 12 Rubin 9 диск брана Lemken Gigant 12 Rubin 9 диск брана Lemken Gigant 12 Rubin 9
3
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Србија, Jasenovo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Србија, Jasenovo
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
10.390 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Плуг
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 170 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 14.16 м
Србија, НС
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Плуг
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 2.73 м
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Србија, Novi Sad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се