Филтри -

Машини за обработка на почвата од Словенија

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

56 огласа: Машини за обработка на почвата од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мулчер за трактор Mulčar 175 z odmičnim diskom нови мулчер за трактор Mulčar 175 z odmičnim diskom
2
Контактирајте го продавачот
3.260 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза EuroForest MVF, Medvrstna Freza s kolesi нови рото фреза EuroForest MVF, Medvrstna Freza s kolesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.560 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Словенија, Šentjernej
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.560 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Словенија, Šentjernej
Контактирајте го продавачот
3.860 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar bočni ACMA 200 – Profesionalni model
1
Контактирајте го продавачот
5.460 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Словенија, Šentjernej
Контактирајте го продавачот
4.260 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar 180 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 180 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 180 - Bočni
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.360 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar 200 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 200 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 200 - Bočni
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.460 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar 145 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 145 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 145 - Bočni
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.360 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.45 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar 125 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 125 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 125 - Bočni
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.160 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar 165 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 165 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 165 - Bočni
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.460 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.65 м
Словенија, Šentjernej
нови рото брана Vrtavkasta brana 210 нови рото брана Vrtavkasta brana 210 нови рото брана Vrtavkasta brana 210
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.860 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Словенија, Šentjernej
нови рото брана Vrtavkasta brana 170 нови рото брана Vrtavkasta brana 170 нови рото брана Vrtavkasta brana 170
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.560 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.7 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза EuroForest FRP170, Pomična Freza нови рото фреза EuroForest FRP170, Pomična Freza
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.830 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.7 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза EuroForest FR210, Freza нови рото фреза EuroForest FR210, Freza нови рото фреза EuroForest FR210, Freza
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.260 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза EuroForest FR220, Freza нови рото фреза EuroForest FR220, Freza нови рото фреза EuroForest FR220, Freza
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.360 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза EuroForest FRP180, Pomična Freza нови рото фреза EuroForest FRP180, Pomična Freza
2
Контактирајте го продавачот
1.860 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза EuroForest FR190, Freza нови рото фреза EuroForest FR190, Freza нови рото фреза EuroForest FR190, Freza
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.890 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза EuroForest FR200, Freza нови рото фреза EuroForest FR200, Freza нови рото фреза EuroForest FR200, Freza
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.140 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза EuroForest FRP150, Pomična Freza нови рото фреза EuroForest FRP150, Pomična Freza
2
Контактирајте го продавачот
1.750 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза EuroForest FR125, Freza нови рото фреза EuroForest FR125, Freza нови рото фреза EuroForest FR125, Freza
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.260 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза EuroForest FR135, Freza нови рото фреза EuroForest FR135, Freza нови рото фреза EuroForest FR135, Freza
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.290 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза EuroForest FR115, Freza нови рото фреза EuroForest FR115, Freza нови рото фреза EuroForest FR115, Freza
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.220 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.15 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор 145
1
Контактирајте го продавачот
1.860 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.45 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор 205 нови мулчер за трактор 205 нови мулчер за трактор 205
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.190 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.05 м
Словенија, Šentjernej
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се