Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Словенија
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Словенија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

44 огласа: Машини за обработка на почвата од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мулчер за трактор Vinogradniško - sadjarski mulčar 240 + disk
1
Контактирајте го продавачот
3.960 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Vinogradniško - sadjarski mulčar 200 + disk
1
Контактирајте го продавачот
3.660 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Словенија, Šentjernej
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови мулчер за трактор Vinogradniško - sadjarski mulčar 160 + disk
1
Контактирајте го продавачот
3.560 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Vinogradniško - sadjarski mulčar 120 + disk
1
Контактирајте го продавачот
2.960 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Vinogradniško - sadjarski mulčar 100 + disk
1
Контактирајте го продавачот
2.560 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar 260 нови мулчер за трактор Mulčar 260
2
Контактирајте го продавачот
4.260 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar bočni ACMA 200 – Profesionalni model
1
Контактирајте го продавачот
5.460 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar 220 нови мулчер за трактор Mulčar 220
2
Контактирајте го продавачот
3.860 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar 125 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 125 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 125 - Bočni
3
Контактирајте го продавачот
2.160 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar 145 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 145 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 145 - Bočni
3
Контактирајте го продавачот
2.360 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.45 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar 165 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 165 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 165 - Bočni
3
Контактирајте го продавачот
2.460 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.65 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar 200 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 200 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 200 - Bočni
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.460 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Словенија, Šentjernej
нови мулчер за трактор Mulčar 180 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 180 - Bočni нови мулчер за трактор Mulčar 180 - Bočni
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.360 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Словенија, Šentjernej
нови рото брана Vrtavkasta brana 210 нови рото брана Vrtavkasta brana 210 нови рото брана Vrtavkasta brana 210
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.460 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Словенија, Šentjernej
нови рото брана Vrtavkasta brana 170 нови рото брана Vrtavkasta brana 170 нови рото брана Vrtavkasta brana 170
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.360 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.7 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза 220 нови рото фреза 220 нови рото фреза 220
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.360 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза 190 нови рото фреза 190 нови рото фреза 190
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.890 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза 200 нови рото фреза 200 нови рото фреза 200
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.140 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза 210 нови рото фреза 210 нови рото фреза 210
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.260 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза 180 нови рото фреза 180
2
Контактирајте го продавачот
1.860 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза 170 нови рото фреза 170
2
Контактирајте го продавачот
1.830 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.7 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза 150 нови рото фреза 150
2
Контактирајте го продавачот
1.750 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза 135 нови рото фреза 135 нови рото фреза 135
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.290 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза 115 нови рото фреза 115 нови рото фреза 115
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.220 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.15 м
Словенија, Šentjernej
нови рото фреза 125 нови рото фреза 125 нови рото фреза 125
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.260 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Словенија, Šentjernej
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се