Филтри -

Машини за обработка на почвата од Словачка

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Машини за обработка на почвата од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рото фреза VENTRAC KP540
1
Контактирајте го продавачот
9.834 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
56.376 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Словачка, Košice
слама култиватор Kverneland Enduro слама култиватор Kverneland Enduro слама култиватор Kverneland Enduro
3
Контактирајте го продавачот
57.210 €
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS
3
Контактирајте го продавачот
15.600 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
нови слама култиватор Unia CROSS HP 4 нови слама култиватор Unia CROSS HP 4 нови слама култиватор Unia CROSS HP 4
3
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Словачка
нови рото брана Unia HERMES 3 нови рото брана Unia HERMES 3
2
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Слама култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
13.215 €
Рото фреза
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
плуг Pnj 25
1
Контактирајте го продавачот
1.160 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
25.250 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање 4270 м
Словачка, Zvolenská Slatina
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Потребна сила на трактор 85 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1524 м
Словачка, Zvolenská Slatina
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Словачка, Zvolenská Slatina
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 85 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.57 м
Словачка, Zvolenská Slatina
диск брана Kverneland Qualidisc PRO диск брана Kverneland Qualidisc PRO
2
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
13.930 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Словачка, Hurbanovo
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Словачка, Rimavská Sobota
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се