Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Шпанија
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Шпанија

Резултати од пребарување: 250 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

250 огласа: Машини за обработка на почвата од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови машина за подготовка на почвата за сеидба OVLAC XLANDER MCH-3-28-PV нови машина за подготовка на почвата за сеидба OVLAC XLANDER MCH-3-28-PV нови машина за подготовка на почвата за сеидба OVLAC XLANDER MCH-3-28-PV
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
нови диск брана OVLAC MAXIDISC II-300P/22 нови диск брана OVLAC MAXIDISC II-300P/22 нови диск брана OVLAC MAXIDISC II-300P/22
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
плуг AGROMET Agromet semichisel de 9 brazos плуг AGROMET Agromet semichisel de 9 brazos плуг AGROMET Agromet semichisel de 9 brazos
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Tudela
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Tudela
нови култиватор OVLAC XLANDER MCH-3-19-P нови култиватор OVLAC XLANDER MCH-3-19-P нови култиватор OVLAC XLANDER MCH-3-19-P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
нови култиватор OVLAC XLANDER MCH-3-25-P нови култиватор OVLAC XLANDER MCH-3-25-P нови култиватор OVLAC XLANDER MCH-3-25-P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Tudela
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Tudela
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Шпанија, Caspe
нови диск брана OVLAC MAXIDISC II-450P/34 нови диск брана OVLAC MAXIDISC II-450P/34 нови диск брана OVLAC MAXIDISC II-450P/34
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
нови слама култиватор OVLAC MCH-3-22-P
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 01/1996 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
нови култиватор KVERNELAND TURBO 4000C нови култиватор KVERNELAND TURBO 4000C нови култиватор KVERNELAND TURBO 4000C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Шпанија, TERUEL
нови реверзибилен плуг KVERNELAND EGKKG.80.300 6 CUERPOS нови реверзибилен плуг KVERNELAND EGKKG.80.300 6 CUERPOS
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
нови машина за подготовка на почвата за сеидба KVERNELAND CLC EVO нови машина за подготовка на почвата за сеидба KVERNELAND CLC EVO нови машина за подготовка на почвата за сеидба KVERNELAND CLC EVO
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Шпанија, TERUEL
нови диск брана KVERNELAND QUALDISC PRO нови диск брана KVERNELAND QUALDISC PRO нови диск брана KVERNELAND QUALDISC PRO
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Шпанија, TERUEL
нови реверзибилен плуг FONTANA HF-270 7 C нови реверзибилен плуг FONTANA HF-270 7 C нови реверзибилен плуг FONTANA HF-270 7 C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
нови реверзибилен плуг FONTANA SF 260 - RASETAS нови реверзибилен плуг FONTANA SF 260 - RASETAS нови реверзибилен плуг FONTANA SF 260 - RASETAS
3
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
нови реверзибилен плуг SANCHEZ ECO 8+1 нови реверзибилен плуг SANCHEZ ECO 8+1 нови реверзибилен плуг SANCHEZ ECO 8+1
3
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 01/2000 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Шпанија, TERUEL
нови реверзибилен плуг Noli Quimel reversible 5 rejas нови реверзибилен плуг Noli Quimel reversible 5 rejas
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 01/2000 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 250 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се