Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Романија
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Романија

Резултати од пребарување: 272 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

272 огласа: Машини за обработка на почвата од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
Mustang
42 ч.
3.970 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други мулчер
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Pecica
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.050 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
2.580 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
6.850 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
8.100 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 110 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
3.450 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
2.990 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
2.770 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
1.980 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
3.220 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
2.160 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
2.980 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Şos. Bucureşti-Târgovişte, Nr. 174 D, Dn 1A, Mogoşoaia, Jud. Ilfov
Контактирајте го продавачот
8.050 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 3545 мм Потребна сила на трактор 70130 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
8.100 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
6.850 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.48 м
Романија, Iasi
диск брана KVERNELAND диск брана KVERNELAND диск брана KVERNELAND
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
47.250 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, Sat Traian, Comuna Săbăoani, Jud. Neamț
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Рото брана
Длабочина на обработка 25 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, Judet Sibiu
реверзибилен плуг KUHN multimaster 121 реверзибилен плуг KUHN multimaster 121 реверзибилен плуг KUHN multimaster 121
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Cluj-Napoca
диск брана Madara Agro 4 m диск брана Madara Agro 4 m
2
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 272 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се