Филтри -

Машини за обработка на почвата од Полска

Резултати од пребарување: 1517 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1517 огласа: Машини за обработка на почвата од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.245 € PLN 5.650 PLN
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Полска, Spytkowice
нови плуг CHISEL PLOEG breedte 2,5 meter нови плуг CHISEL PLOEG breedte 2,5 meter
2
Контактирајте го продавачот
12.780 € PLN 58.000 PLN
Плуг
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови плуг  DLÁTOVÝ PLUH šířka 2,5 metru нови плуг  DLÁTOVÝ PLUH šířka 2,5 metru
2
Контактирајте го продавачот
12.780 € PLN 58.000 PLN
Плуг
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови диск брана HERSE À DISQUES, largeur 3 mètres
1
Контактирајте го продавачот
5.039 € PLN 22.860 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор CULTIVATEUR SANS OREILLER, largeur 3 m нови култиватор CULTIVATEUR SANS OREILLER, largeur 3 m
2
Контактирајте го продавачот
7.042 € PLN 31.950 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Knife roller CUTTER, 3 m wide нови земјоделски валјак Knife roller CUTTER, 3 m wide
2
Контактирајте го продавачот
2.678 € PLN 12.150 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.064 € PLN 13.900 PLN
Диск брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3.9 м
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Turośl
Контактирајте го продавачот
1.281 € PLN 5.813 PLN
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Spytkowice
нови култиватор GRUBBER OHNE KISSEN, Breite 3 m нови култиватор GRUBBER OHNE KISSEN, Breite 3 m
2
Контактирајте го продавачот
7.042 € PLN 31.950 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови култиватор NO-PILLOW CULTIVATOR, width 3 m нови култиватор NO-PILLOW CULTIVATOR, width 3 m
2
Контактирајте го продавачот
7.042 € PLN 31.950 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
5.376 € PLN 24.390 PLN
Рото брана
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Spytkowice
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 35 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
нови диск брана Awemak Stubble disc harrow ARES BTHX50 нови диск брана Awemak Stubble disc harrow ARES BTHX50 нови диск брана Awemak Stubble disc harrow ARES BTHX50
3
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
10.050 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
нови култиватор Awemak Cultivation and seeding BRUTUS AUS 25 нови култиватор Awemak Cultivation and seeding BRUTUS AUS 25 нови култиватор Awemak Cultivation and seeding BRUTUS AUS 25
3
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
нови диск брана Awemak Front disc harrow OZYRYS BTF25 нови диск брана Awemak Front disc harrow OZYRYS BTF25
2
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
нови култиватор Awemak PAZUR AGR42
1
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1517 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се