Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Молдавија
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Молдавија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Машини за обработка на почвата од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови култиватор Культиватор I рядный со стреловидными лапками
1
Контактирајте го продавачот
110,30 € MDL 2.200 MDL
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Кишинев
нови вадач на компир Окучник II рядный
1
Контактирајте го продавачот
82,74 € MDL 1.650 MDL
Вадач на компир
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Кишинев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови култиватор Культиватор II рядный
1
Контактирајте го продавачот
150,40 € MDL 3.000 MDL
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Кишинев
нови култиватор универсальный к мотоблоку
1
Контактирајте го продавачот
110,30 € MDL 2.200 MDL
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Кишинев
нови плуг  к мотоблоку
1
Контактирајте го продавачот
33,10 € MDL 660 MDL
Плуг
Потребна сила на трактор 10 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Кишинев
нови вадач на компир
1
Контактирајте го продавачот
82,74 € MDL 1.650 MDL
Вадач на компир
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Кишинев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, CHISINAU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, CHISINAU
нови култиватор Electromasina I рядный
1
Контактирајте го продавачот
110,30 € MDL 2.200 MDL
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Кишинев
нови вадач на компир Electromasina II рядный
1
Контактирајте го продавачот
82,74 € MDL 1.650 MDL
Вадач на компир
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Кишинев
нови култиватор
1
Контактирајте го продавачот
165,50 € MDL 3.300 MDL
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Кишинев
нови култиватор Electromasina к минитрактору и мотоблоку
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Потребна сила на трактор 9 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Кишинев
нови култиватор КУМТ – 2.1
1
Контактирајте го продавачот
645,40 € MDL 12.870 MDL
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Кишинев
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Chișinău
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се