Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Литванија
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Литванија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

44 огласа: Машини за обработка на почвата од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Плуг
Година 07/2005 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Литванија, Degučių k.
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Tauragė
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 15 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Telsiai
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 07/2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Литванија, Batakiai
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 07/2004 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Литванија, Batakiai
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 3000 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 07/2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Batakiai
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Anykščiai
Контактирајте го продавачот
аукција 2.800 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kupiškis
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Рото брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Trakai
слама култиватор LEMKEN GIGANT 800 слама култиватор LEMKEN GIGANT 800 слама култиватор LEMKEN GIGANT 800
3
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2002 Километража 14000 м/ч Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Kaišiadorys
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Диск брана
Година 03/2003 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Degučių k.
Контактирајте го продавачот
аукција 350 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Lazdijai
Контактирајте го продавачот
аукција 3.800 €
Слама култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kėdainiai
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
аукција 12.000 €
Подривач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Jonava
Контактирајте го продавачот
аукција 8.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Ukmergė
Контактирајте го продавачот
аукција 8.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Литванија, Ukmergė
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Ukmergė
Контактирајте го продавачот
аукција 4.800 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Jonava
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Jonava
Контактирајте го продавачот
аукција 18.200 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Ukmergė
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се