Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Летонија
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Летонија

Резултати од пребарување: 128 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

128 огласа: Машини за обработка на почвата од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Jelgava
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
реверзибилен плуг ÖVERUM 5
1
Контактирајте го продавачот
5.409 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
реверзибилен плуг Fraugde 3
1
Контактирајте го продавачот
1.529 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
реверзибилен плуг Fraugde 3
1
Контактирајте го продавачот
1.529 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
диск брана Lilla Harrie 4
1
Контактирајте го продавачот
1.882 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
3.388 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
вадач на компир BEFA 4 вадач на компир BEFA 4
2
Контактирајте го продавачот
494 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.198 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
друга фреза Lilla Harrie 300 друга фреза Lilla Harrie 300
2
Контактирајте го продавачот
588 € Без ДДВ
Друга фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
слама култиватор NIEMEYER TE303 слама култиватор NIEMEYER TE303 слама култиватор NIEMEYER TE303
3
Контактирајте го продавачот
2.705 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
машина за подготовка на почвата за сеидба Marsk Stig 3
1
Контактирајте го продавачот
3.057 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
рото брана Agrodan 4 рото брана Agrodan 4
2
Контактирајте го продавачот
3.557 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
3.998 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
машина за подготовка на почвата за сеидба Lilla Harrie 670 машина за подготовка на почвата за сеидба Lilla Harrie 670
2
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
5.620 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
плуг KVERNELAND 4
1
Контактирајте го продавачот
1.529 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
7.585 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
7.761 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
реверзибилен плуг KVERNELAND 3 реверзибилен плуг KVERNELAND 3
2
Контактирајте го продавачот
4.298 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
плуг Fraugde 3
1
Контактирајте го продавачот
1.411 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
7.107 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
2.397 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
машина за подготовка на почвата за сеидба Doublet-Record 3
1
Контактирајте го продавачот
2.998 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
плуг KVERNELAND 4
1
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 128 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се