Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата - Казахстан
Филтри -

Машини за обработка на почвата - Казахстан

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Машини за обработка на почвата - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови запчеста фреза AgroStroi Борона зубовая - шлейфовая БЗШ-14М нови запчеста фреза AgroStroi Борона зубовая - шлейфовая БЗШ-14М
2
Контактирајте го продавачот
27.840 € KZT 13.700.000 KZT
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 14 мм Капацитет 16 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 11/2022 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Казахстан, Кокшетау
Контактирајте го продавачот
16.420 € KZT 8.080.000 KZT
Диск брана
Длабочина на обработка 8 мм Капацитет 15 ха/час Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Казахстан, Кокшетау
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови земјоделски валјак Bezeckselmash 5ККШ-10 нови земјоделски валјак Bezeckselmash 5ККШ-10 нови земјоделски валјак Bezeckselmash 5ККШ-10
3
Контактирајте го продавачот
10.060 € KZT 4.950.000 KZT
Земјоделски валјак
Капацитет 13 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 13 км/ч
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање 10.3 м
Казахстан, Кокшетау
нови запчеста фреза AgroStroi БЗГ-18-2М нови запчеста фреза AgroStroi БЗГ-18-2М
2
Контактирајте го продавачот
19.350 € KZT 9.525.000 KZT
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 8 мм Капацитет 18 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 10/2022 Километража Ширина на опфаќање 18 м
Казахстан, Кокшетау
нови плуг AgroStroi ПЛН 3-35 нови плуг AgroStroi ПЛН 3-35
2
Контактирајте го продавачот
1.727 € KZT 850.000 KZT
Плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 1.05 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 09/2022 Километража Ширина на опфаќање 1.05 м
Казахстан, Кокшетау
нови плуг AgroStroi ПЛН 8-35 нови плуг AgroStroi ПЛН 8-35 нови плуг AgroStroi ПЛН 8-35
3
Контактирајте го продавачот
5.892 € KZT 2.900.000 KZT
Плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 10/2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Казахстан, Кокшетау
нови земјоделски валјак Bezeckselmash ККЗ-9Б нови земјоделски валјак Bezeckselmash ККЗ-9Б
2
Контактирајте го продавачот
11.780 € KZT 5.800.000 KZT
Земјоделски валјак
Капацитет 9.4 ха/час Потребна сила на трактор 115 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 04/2022 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Казахстан, Кокшетау
нови запчеста фреза AgroStroi БЗГ-14М нови запчеста фреза AgroStroi БЗГ-14М
2
Контактирајте го продавачот
8.940 € KZT 4.400.000 KZT
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 8 мм Капацитет 14 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 10/2022 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Казахстан, Кокшетау
нови рото фреза MTZ
1
Контактирајте го продавачот
1.382 € KZT 680.000 KZT
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Актобе
нови рото фреза D-POL
1
Контактирајте го продавачот
1.382 € KZT 680.000 KZT
Рото фреза
Длабочина на обработка 50 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Актобе
нови рото фреза D-POL нови рото фреза D-POL нови рото фреза D-POL
3
Контактирајте го продавачот
1.463 € KZT 720.000 KZT
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Казахстан, Актобе
нови подривач SCD Quivogne
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Казахстан, Астана
нови запчеста фреза AgroStroi БЗГ-10М нови запчеста фреза AgroStroi БЗГ-10М нови запчеста фреза AgroStroi БЗГ-10М
3
Контактирајте го продавачот
7.355 € KZT 3.620.000 KZT
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 10 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 10/2022 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Казахстан, Кокшетау
Контактирајте го продавачот
12.800 € KZT 6.300.000 KZT
Земјоделски валјак
Капацитет 9.4 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 09/2022 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Казахстан, Кокшетау
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се