Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Италија
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Италија

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

40 огласа: Машини за обработка на почвата од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодни мулчер MERLO CINGO M 12.3 PLUS самоодни мулчер MERLO CINGO M 12.3 PLUS самоодни мулчер MERLO CINGO M 12.3 PLUS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодни мулчер
Година Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање
Италија, Alba, Mussotto
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Мулчер за трактор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 0.8 м
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Мулчер за трактор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Мулчер за трактор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Други мулчер
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Мулчер за трактор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Земјоделски валјак
Година 1998-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Италија, It-25024 Leno
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Рото брана
Година 2006-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Италија, It-25024 Leno
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.84 м
Италија, Roma
плуг SOGEMA ARATRO TRAINATO плуг SOGEMA ARATRO TRAINATO плуг SOGEMA ARATRO TRAINATO
3
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Curtatone
нови земјоделски валјак AGROALEX 450 нови земјоделски валјак AGROALEX 450 нови земјоделски валјак AGROALEX 450
3
Контактирајте го продавачот
6.050 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 45 м
Италија, Curtatone
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Мулчер за трактор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Мулчер за трактор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
рото фреза KUBOTA R15N
1
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Рото фреза
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Мулчер за трактор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Други мулчер
Година Километража Ширина на опфаќање 0.8 м
Италија, Serrapetrona (Macerata)
плуг SOGEMA CORPO MONOVOMERE
1
Контактирајте го продавачот
200 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
400 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
8.550 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Италија, Curtatone
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Машина за компостирање
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Vico Matrino
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се