Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Хрватска
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Хрватска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Машини за обработка на почвата од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 180 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Хрватска, Grubišno Polje, Mali Zdenci
нови култиватор *NOVO* Kultivator IMT нови култиватор *NOVO* Kultivator IMT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Grubišno Polje, Mali Zdenci
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 250 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Хрватска, Grubišno Polje, Mali Zdenci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Хрватска, Grubišno Polje, Mali Zdenci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Grubišno Polje, Mali Zdenci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 130 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Хрватска, Grubišno Polje, Mali Zdenci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Хрватска, Grubišno Polje, Mali Zdenci
Контактирајте го продавачот
1.525 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Gostović
нови земјоделски валјак Poljoprivredni valjak za zemlju L2500 Megas
1
Контактирајте го продавачот
617 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Gostović
нови земјоделски валјак Poljoprivredni valjak za zemlju Megas нови земјоделски валјак Poljoprivredni valjak za zemlju Megas нови земјоделски валјак Poljoprivredni valjak za zemlju Megas
3
Контактирајте го продавачот
1.149 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Хрватска, Gostović
Контактирајте го продавачот
2.857 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Gostović
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 35 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Хрватска, Virovitica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Virovitica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Хрватска, Virovitica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се