Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Грција
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Грција

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата од Грција: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Αλλο ΣΙΝΑΠΑΛΟΣ  '20 диск брана Αλλο ΣΙΝΑΠΑΛΟΣ  '20
2
Контактирајте го продавачот
10 € Без ДДВ
Диск брана
Година 3/2020 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање
Грција, larisa
Контактирајте го продавачот
15 € Без ДДВ
Диск брана
Година 4/2018 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање
Грција, larisa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
култиватор ΣΙΝΑΠΑΛΟΣ култиватор ΣΙΝΑΠΑΛΟΣ
2
Контактирајте го продавачот
50 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1/2017 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање
Грција, larisa
Контактирајте го продавачот
12 € Без ДДВ
Диск брана
Година 3/2021 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање
Грција, larisa
Контактирајте го продавачот
10 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2/2021 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање
Грција, larisa
Контактирајте го продавачот
20 € Без ДДВ
Диск брана
Година 11/2019 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање
Грција, larisa
диск брана Αλλο ΣΙΝΑΠΑΛΟΣ ΔΙΣΚΟΣΒΑΡΝΑ  32 ΔΙΣΚ '21 диск брана Αλλο ΣΙΝΑΠΑΛΟΣ ΔΙΣΚΟΣΒΑΡΝΑ  32 ΔΙΣΚ '21 диск брана Αλλο ΣΙΝΑΠΑΛΟΣ ΔΙΣΚΟΣΒΑΡΝΑ  32 ΔΙΣΚ '21
3
Контактирајте го продавачот
10 € Без ДДВ
Диск брана
Година 4/2021 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање
Грција, larisa
рамнач на земја CATERPILLAR D7G/F рамнач на земја CATERPILLAR D7G/F
2
Контактирајте го продавачот
6.890 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година 1985 Километража Ширина на опфаќање
Грција, Drepano
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се