Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Германија
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Германија

Резултати од пребарување: 2061 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2061 огласа: Машини за обработка на почвата од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
15.926 €
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.100 €
Култиватор
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Диск брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.789 €
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.062 €
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.416 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.416 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bordelum
Контактирајте го продавачот
53.130 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
63.500 €
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Apenburg-Winterfeld
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
реверзибилен плуг AMAZONE CAYROS XS 950 VS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
3.450 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Giebelstadt
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
нови диск брана V2 AB 1,40 / 2,00 m
1
Контактирајте го продавачот
1.625 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Германија, Liebenwalde
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2061 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се