Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата - Гана
Филтри -

Машини за обработка на почвата - Гана

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата - Гана

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Гана
Контактирајте го продавачот
1.500 US$ EUR ≈ 1.426 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Гана
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.750 US$ EUR ≈ 1.664 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Гана
Контактирајте го продавачот
2.000 US$ EUR ≈ 1.901 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Гана
Контактирајте го продавачот
1.800 US$ EUR ≈ 1.711 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Гана
Контактирајте го продавачот
2.000 US$ EUR ≈ 1.901 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Гана
Контактирајте го продавачот
1.500 US$ EUR ≈ 1.426 €
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Гана
запчеста фреза Dutch Harrows запчеста фреза Dutch Harrows запчеста фреза Dutch Harrows
3
Контактирајте го продавачот
1.500 US$ EUR ≈ 1.426 €
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Гана
диск брана Baldan GHO-R 18DISC Mounted Off-Set диск брана Baldan GHO-R 18DISC Mounted Off-Set диск брана Baldan GHO-R 18DISC Mounted Off-Set
3
Контактирајте го продавачот
2.000 US$ EUR ≈ 1.901 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Гана
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се