Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Франција
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Франција

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

88 огласа: Машини за обработка на почвата од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
земјоделски валјак земјоделски валјак земјоделски валјак
3
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Франција, La Ferté-Macé
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.890 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
земјоделски валјак Ferju земјоделски валјак Ferju земјоделски валјак Ferju
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Arc sur Tille
мулчер за трактор мулчер за трактор мулчер за трактор
3
Контактирајте го продавачот
600 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, L'HOPITAL ST LIEFFROY
мулчер за трактор DESVOYS
1
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Франција, L'HOPITAL ST LIEFFROY
Контактирајте го продавачот
400 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Запчеста фреза
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
реверзибилен плуг NAUD 5540 реверзибилен плуг NAUD 5540 реверзибилен плуг NAUD 5540
3
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Слама култиватор
Година 1988 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 6 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Tours
култиватор Perrein култиватор Perrein култиватор Perrein
3
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се