Филтри -

Машини за обработка на почвата од Финска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Финска, Jyväskylä
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови култиватор Oliver Rotovert
1
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Финска, Laitila
Контактирајте го продавачот
9.990 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Финска, Laitila
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Финска, Laitila
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Финска, Liperi
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Финска, Kristiinankaupunki
Контактирајте го продавачот
8.100 €
Косилка-таруп
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Финска, Customer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се