Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Европа
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Европа

Резултати од пребарување: 5608 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5608 огласа: Машини за обработка на почвата

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.350 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Zwiggelte
култиватор VÄDERSTAD Agrilla CrossBoard Heav култиватор VÄDERSTAD Agrilla CrossBoard Heav култиватор VÄDERSTAD Agrilla CrossBoard Heav
3
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Подривач
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Холандија, Bakel
Контактирајте го продавачот
3.487 €
Мулчер за трактор
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
FALC
4 ч.
13.900 € Без ДДВ
Други мулчер
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
1.350 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, с.Н.Кономлади
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-50680 Saint Clair Sur Elle
плуг AMAZONE cayros m 4-950
1
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.850 €
Рото брана
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
870,20 € PLN 4.064 PLN
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 1.05 м
Полска, Radomsko
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Пружинеста фреза
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 120 м
Германија, Pragsdorf
слама култиватор PÖTTINGER SYNKRO 3030 слама култиватор PÖTTINGER SYNKRO 3030 слама култиватор PÖTTINGER SYNKRO 3030
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Култиватор
Година нов Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
подривач Overige triltand подривач Overige triltand
2
Контактирајте го продавачот
395 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Mühlengeez
подривач KÖCKERLING Trio 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
култиватор KÖCKERLING Rebell 800 T
1
Контактирајте го продавачот
46.218 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5608 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се