Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Естонија
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Естонија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.25 м
Естонија, Kärstna
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Естонија, Sillaotsa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 210 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Естонија, Jõgeva
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Естонија, Eikla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Естонија, Tammiku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Естонија, Tammiku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање
Естонија, Tammiku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Естонија, Tammiku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање
Естонија, Tammiku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се