Филтри -

Машини за обработка на почвата од Данска

Резултати од пребарување: 148 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

148 огласа: Машини за обработка на почвата од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 40,25 € DKK 300 DKK
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 40,25 € DKK 300 DKK
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 268,40 € DKK 2.000 DKK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Данска, Storvorde
рото брана CELLI pioneer 140-305 рото брана CELLI pioneer 140-305 рото брана CELLI pioneer 140-305
3
Контактирајте го продавачот
12.752 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
аукција 67,09 € DKK 500 DKK
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 281,80 € DKK 2.100 DKK
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 67,09 € DKK 500 DKK
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 134,20 € DKK 1.000 DKK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 67,09 € DKK 500 DKK
Рото фреза
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 697,70 € DKK 5.200 DKK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 764,80 € DKK 5.700 DKK
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 13,42 € DKK 100 DKK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
30.183 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
36.890 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
39.573 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
1.986 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 165 м
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
1.986 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.65 м
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
аукција 6.105 € DKK 45.500 DKK
Реверзибилен плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 5.971 € DKK 44.500 DKK
Диск брана
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
1.986 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
аукција 670,90 € DKK 5.000 DKK
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
16.775 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
аукција 496,50 € DKK 3.700 DKK
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R8 диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R8 диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R8
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
5.368 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Данска, Lintrup
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 148 огласа
Прикажи
Претплати се