Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Чешка Република
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Чешка Република

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата од Чешка Република: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 6 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 175 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
20.889 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 270 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
7.870 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
103.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
11.579 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Kostomlaty nad Labem
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Nov㉠Straå Ecã
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се