Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Бугарија
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Бугарија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Машини за обработка на почвата од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
19.323 €
Земјоделски валјак
Година 12/2021 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Бугарија, Попово
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.150 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Бугарија, с.Н.Кономлади
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Плуг
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Попово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Бугарија, Вълчедръм
слама култиватор Salford 9709 слама култиватор Salford 9709 слама култиватор Salford 9709
3
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 04/2012 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5068 м
Бугарија, Шипка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Шипка
реверзибилен плуг KUHN Multi-Master 152
1
Контактирајте го продавачот
9.203 € BGN 18.000 BGN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Търговище
земјоделски валјак HORSCH земјоделски валјак HORSCH
2
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Бугарија, Стара Загора
Контактирајте го продавачот
15.240 € BGN 29.800 BGN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
1.350 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, с.Н.Кономлади
подривач AGRISEM Cultiplow Platinum 4 подривач AGRISEM Cultiplow Platinum 4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 75 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 05/2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Шипка
диск брана HORSCH Joker 5 RT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 03/2017 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 09/2021 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Yambol
плуг LEMKEN VariOpal 9 X плуг LEMKEN VariOpal 9 X
2
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Плуг
Година 03/2017 Километража Ширина на опфаќање 50 м
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5033 м
Бугарија, Шипка
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Шипка
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 06/2014 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Бугарија, Yambol
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се