Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Белорусија
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Белорусија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

46 огласа: Машини за обработка на почвата од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови подривач ГРТ-4-1 нови подривач ГРТ-4-1 нови подривач ГРТ-4-1
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм Потребна сила на трактор 165 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 13.5 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови диск брана БПД-9
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Капацитет 13.5 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Белорусија, Минск
нови диск брана БДН-3А нови диск брана БДН-3А
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 165 кс Работна брзина 4.2 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.9 м
Белорусија, Минск
нови диск брана БДН-3,0М-1 нови диск брана БДН-3,0М-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 165 кс Работна брзина 4.2 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.9 м
Белорусија, Минск
нови диск брана БПМ-5
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 165 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Белорусија, Минск
нови земјоделски валјак Expom Maximus нови земјоделски валјак Expom Maximus нови земјоделски валјак Expom Maximus
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Белорусија, Королев Стан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 350 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 08/2022 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Королёв Стан
нови диск брана AGRIMET HD7 нови диск брана AGRIMET HD7 нови диск брана AGRIMET HD7
3
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Белорусија, Минск
нови диск брана AGRIMET HD6 нови диск брана AGRIMET HD6
2
Контактирајте го продавачот
56.700 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Белорусија, Минск
друга фреза БЛ-2,5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 3 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 82.760 €
Диск брана
Длабочина на обработка 30 мм
Година 04/2014 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Белорусија, Минская область
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.170 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 07/2014 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Белорусија, Минская область
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 101.100 €
Плуг
Година 03/2014 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Минская область
Контактирајте го продавачот
1.250 € BYN 3.429 BYN
Плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Пинск, Брестская Обл
Контактирајте го продавачот
7.289 € BYN 20.000 BYN
Косилка-таруп
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Пинск, Брестская Обл
нови диск брана ДС-40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 3.6 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белорусија, Минск
нови диск брана БПД-3М нови диск брана БПД-3М
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 2.6 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.9 м
Белорусија, Минск
нови диск брана БДН-2,5М
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 1.78 ха/час Потребна сила на трактор 165 кс Работна брзина 4.2 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Белорусија, Минск
реверзибилен плуг ППО-4-40 реверзибилен плуг ППО-4-40
2
Контактирајте го продавачот
3.020 € BYN 8.286 BYN
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Столбцы, Минская Обл
подривач KVERNELAND CLE-430-5 подривач KVERNELAND CLE-430-5 подривач KVERNELAND CLE-430-5
3
Контактирајте го продавачот
10.200 € BYN 28.000 BYN
Подривач
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.340 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
8.710 € BYN 23.900 BYN
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
нови подривач MZURI Rehab нови подривач MZURI Rehab нови подривач MZURI Rehab
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белорусија, Ошмяны
пружинеста фреза MZURI Mzuri Rezult пружинеста фреза MZURI Mzuri Rezult пружинеста фреза MZURI Mzuri Rezult
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Ошмяны
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се